×
Реєстрація

Профіль

Информація для входу

або Ввійти

First name is required!
Last name is required!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Email address is required!
This email is already registered!
Password is required!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Terms and Conditions are required!
Email or Password is wrong!

Відрізні верстати

Відрізні верстати JET фото

Сітка Список

Сортувати у порядку зменшення

3 одиниця(і)

 1. MCS-275 Дисковий відрізний верстат (230 В)
  63200,00 грн

  Верстат готовий до роботи, пильний диск діаметром 275 мм в комплект поставки не входить (продається окремо). Вам залишається тільки включити верстат в побутову розетку, так як дана модифікація верстата працює від розетки 220 В.

  Верстат дисковий MCS-275 в стандартній комплектації обладнаний системою подачі МОР в зону різання, що істотно прискорює роботу на верстаті, а також збільшує термін служби пильного диска. Для зручної установки верстата Ви можете додатково придбати підставку.

  Детальніше
 2. MCS-275 Дисковый отрезной станок (400 В)
  0,00 грн

  Станок готов к работе, пильный диск диаметром 275 мм в комплект поставки не входит (продается отдельно). Вам остается только включить станок в розетку, так как данная модификация станка работает от розетки 380 В.

  Станок дисковый MCS-275 в стандартной комплектации оборудован системой подачи СОЖ в зону резания, что существенно ускоряет работу на станке, а также увеличивает срок службы пильного диска. Для удобной установки станка Вы можете дополнительно приобрести подставку.

  Детальніше
 3. MCS-315 Дисковий відрізний верстат
  0,00 грн

  Професійний відрізний верстат по металу MCS-315 підключається до мережі 400 В і має дві швидкості обертання диска 42 і 84 об/хв. Верстат призначений для пиляння заготовок із чорного та кольорового металу суцільного та профільного перерізу в режимі великого навантаження. Верстат має систему підведення МОР, поворотну раму, вилиту з чавуну, потужний двигун 1,7 кВт, який дозволяє швидко та якісно виконати пропил заготовки перерізом до 120х70 мм.

  Детальніше

Сітка Список

Сортувати у порядку зменшення

3 одиниця(і)