×
Реєстрація

Профіль

Информація для входу

або Ввійти

First name is required!
Last name is required!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Email address is required!
This email is already registered!
Password is required!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Terms and Conditions are required!
Email or Password is wrong!

Деревообробка

Деревообробка фото

Деревообробка фото

Деревообробка

Деревообробні верстати

На великомасштабних виробництвах і в процесі ремонту будинку, невід'ємною частиною роботи є верстати для деревообробки. На сьогоднішній день їх різноманітність і багатофункціональність дозволяють без зайвих проблем і витрат створювати різні дерев'яні вироби.  Як відомо, асортимент таких верстатів спрямований не тільки на те, щоб різати дерево, але і на його обробку, таку як просушування, фарбування і виробництво деревного шпону. Деревообробні верстати Джет, представлені в нашому каталозі, стануть вашими помічниками на терені роботи з деревом.

Всі верстати можна класифікувати в залежності від їх призначення і типу конструкції. Наприклад, фрезерні верстати є найбільш універсальним типом обладнання. Їх загальна конструкція складається з вертикальної фрези, прикріпленою до спеціального валу на верстаті (шпинделя) і столу, на який кладеться заготівка. У той час як сама фреза обертається (головний рух), прикріплений до столу робочий матеріал йде їй на зустріч (рух подачі). Таким чином, відбувається процес різання. Інтернет магазин Jet пропонує широкий вибір фрезерних установок, купити деревообробний верстат в Україні ви можете на нашому сайті.

З їх допомогою можна створювати окремі деталі дерев'яних предметів, виробляти стругання, фрезерувати профілі, вирізати складні криволінійні конструкції. Всі фрезерні верстати, в свою чергу, поділяються на такі види:

  • Прості;
  • копіювальні типу;
  • Карусельні;
  • Вузькоспеціалізовані

В нашому каталозі представлені різні моделі обладнання для роботи з лісом. Верстати jet деревообробні – це гарантія якості на весь асортимент продуктів.

Крім фрезерних верстатів, в столярних цехах дуже часто вдаються до допомоги токарних установок. Дане обладнання допоможе вам якісно працювати з усіма породами дерева завдяки продуманій конструкції. Токарські деревообробні верстати призначені для того, щоб створювати складні за формою вироби (конус, циліндр) і множинні копії однієї і тієї ж деталі, завдяки вбудованому копіювальному пристрою. Завдяки такому широкому спектру використання, ці верстати вже давно стали важливою частиною художніх студій. Всі установки токарного типу діляться на такі види:

  • лоботокарні;
  • Центрові;
  • Круглопалочні

Купити деревообробний верстат найвищої якості ви можете в нашому інтернет магазині. Для вас наданий величезний вибір найрізноманітніших моделей.

Крім всіх перерахованих вище верстатів, популярністю користуються також і рейсмусові верстати. В силу того, що їх функціональна частина зводиться до струганню дощок, вони експлуатуються рідше, ніж, скажімо, фрезерні. Але навіть при такому розкладі, рейсмусові установки залишаються затребуваними. Часом при покупці дощок для створення різних типів виробів існує необхідність максимально ретельно їх обробити. І тут рейсмусові верстати будуть просто незамінним агрегатом, адже саме завдяки їх конструкції, ви можете зробити всі грані дощок ідеально плоскими і пропорційними один одному.

Звичайно ж, за своїм функціоналом, рейсмусові деревообробні установки теж відрізняються і діляться на такі типи:

  • Односторонні (для обробки верхньої межі);
  • Двосторонні (стругання верхньої і нижньої граней);
  • багатоножові

В силу своєї нескладної конструкції і легкості в експлуатації, односторонні рейсмуси є найбільш поширеними в побутових роботах, а двосторонні і багатоножові найчастіше використовуються на великих підприємствах.

Якщо ви вирішили купити верстат для деревообробки, то слід, перш за все, звернути увагу на його потужність і продуктивність, а також на технічні параметри пилки, габарити столу і розмір пропила. На нашому сайті ви знайдете величезний вибір рейсмусів і зможете купити деревообробні верстати за приємною ціною.