×
Реєстрація

Профіль

Информація для входу

або Ввійти

First name is required!
Last name is required!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Email address is required!
This email is already registered!
Password is required!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Terms and Conditions are required!
Email or Password is wrong!

Рейсмусові верстати JET

Рейсмусові верстати фото

Сітка Список

Сортувати у порядку зменшення

10 одиниця(і)

Сітка Список

Сортувати у порядку зменшення

10 одиниця(і)

Рейсмусовий верстат: опис

Рейсмусові верстати представляють собою деревообробну техніку, що дозволяють надати матеріалу бажану для майстра форму та габарити. Обробка виробу здійснюється на горизонтальному столі, в результаті чого і відбувається обробка заготовки. Барабан знімає шар деревини з ідеальною точністю, досягти яку при роботі «власноруч» (без спеціального обладнання) неможливо.

Станки по дереву рейсмус розрізняються за габаритами, функціоналом, потужністю. Обладнання буває двостороннє та одностороннє. Виділити об'єктивно кращий варіант тут неможливо, оскільки вибір потрібно здіснювати з огляду виключно на індивідуальні професіональні потреби. Важливим критерієм являється швидкість подачі заготовок; звертати увагу потрібно і на розміри стругального столу (робочої поверхні).

Деякі моделі передбачають велике навантаження та безперервну роботу, іншим періодично необхідно давати «відпочинок». Також деяке обладнання дозволяє за необхідності подовжувати робочий стіл. Виділимо чисто технічні характеристики:

  • Швидкість обертання барабану;
  • Висота підйому ножів;
  • Наявність чи відсутність механіки.

Приклад вибору: якщо ви збираєтесь працювати в домашній майстерні, ідеально підійде простий пристрій з потужністю у півтори тисячі ват. В іншому випадку необхідно звернути увагу на більш дорогі, але й більш функціональні моделі. Для роботи не тільки з звичайними заготовкам, але й з брусом буде логічно обрати станок із запасом у плані висоти.

Купити рейсмус: наша пропозиція

В нашому каталозі представлено велику кількість рейсмусових станків по дереві від відомих виробників. Уважно вивчіть асортимент та оберіть підходящий варіант. Конкретних порад давати не будемо, лише відзначимо, що популярним являється рейсмусовий станок JET.

Ціни на рейсмусові станки по дереву порівняно невисокі: ми не вимагаємо космічних сум. Відсоток накрутки мінімізований з огляду на політику магазину, спрямовану на потенційних клієнтів. Однак ціни рейсмусових станків не являються показником якості: як було зазначено вище, ми здійснюємо продаж обладнання лише тих марок, які вже встигли показати себе на ринку з кращого боку.

Якщо ви вирішили купити рейсмусовий станок по дереву, ми будемо раді співпраці!

Рейсмусові верстати фото