×
Реєстрація

Профіль

Информація для входу

або Ввійти

First name is required!
Last name is required!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Email address is required!
This email is already registered!
Password is required!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Terms and Conditions are required!
Email or Password is wrong!

Трубогиби та профілегиби

Трубогиби та профілегиби JET фото

Сітка Список

Сортувати у порядку зменшення

2 одиниця(і)

Сітка Список

Сортувати у порядку зменшення

2 одиниця(і)

Трубогиби та профілегиби JET фото

Трубогиби та профілегиби JET

Створення опалювальних систем передбачає використання вигнутих профілів і труб, конфігурацію яких можна змінити за допомогою спеціальних інструментів. В якості останніх виступають переважно трубогиби для профільних труб — пристосування, які дозволяють згинати сталеву заготовку по заданому радіусу. Розберемося з критеріями вибору подібних виробів.

Класифікація за принципом вигину

  • Дорнові. Передбачається, що в заготовку буде введено зібраний з декількох з'єднаних між собою шарнірних елементів калібрувальний стрижень; діаметр калібрувальних елементів повинен бути згідний внутрішньому профільного перетину. Забезпечується гранично можливий вигин профілю при мінімальному радіусі кривизни.
  • Сегментні. Два важеля, з'єднаних шарнірами, мають між собою спеціальну оправку, що дозволяє точно задати радіус кривизни. Інструмент дозволяє загинати тонкостінні профілі, зроблені з м'яких металевих матеріалів.
  • Пружинні. У порожню пружину вставляють трубу, відповідну по діаметру. Такий трубогиб зазвичай використовується при роботі з тонкостінними заготовками, що не відрізняються великим діаметром.
  • Арбалетні. Пристрій має форму букви T, оснащується рухомим важелем і тримачами. Нарощування зусиль при загині спрощується за рахунок наявності в конструкції спеціального храпового механізму.

Основні типи

  • Ручний трубогиб. Найбільш простий тип інструменту, який передбачає згинання труб невеликих габаритів. Структурно ручної трубогиб — конструкція з роликів, які розташовуються в формі рівнобедреного трикутника. Їх розмір по ширині дорівнює перерізу оброблюваної заготовки. Для того, щоб виготовити необхідну деталь, профіль розташовують між роликів, притискаючи до гвинтового затиску. Далі простягають заготовку між ролика, провертають лебідку, після чого фіксують її притискним гвинтом; для отримання необхідної конфігурації профіль «проганяють» проміж роликів кілька разів. Важлива особливість: такий інструмент вимагає певної м'язової сили від оператора.
  • Гідравлічний трубогиб. Вдосконалений варіант ручних, що відрізняється більшою потужністю. Роль притискного механізму виконує гідравлічний циліндр, що дозволяє мінімізувати зусилля оператора. Управління буває різним: електричним або механічним (залежить від моделі). Подібні пристрої дають можливість робити згини трьох- і чотиридюймових труб.
  • Електромеханічні трубогиби. Прилади такого типу працюють на звичайних або кульових електричних двигунах; вони використовуються переважно для здійснення загинів труб з великими діаметрами. Головна перевага — відсутність віддачі на руки або опору. При необхідності положення агрегату можна змінити: він може розташовуватися на будь-якій горизонтальній поверхні. Таке обладнання надає багато можливостей: можлива складна обробка заготовок різних радіусів. Майже всі моделі мають педалі, що дозволяють регулювати швидкість обертання.

Наша пропозиція

Основні переваги нашої компанії:

  • Варіативність. Ми постаралися сформувати широкий асортимент трубогибів JET. При виборі орієнтуйтеся на наведені вище класифікації і такі загальні параметри, як продуктивність і максимальні геометричні розміри оброблюваного за допомогою інструменту профілю, а також лежить в основі матеріал (наприклад, є трубогиби для мідних труб).
  • Демократичні ціни. Вартість стане для вас приємною несподіванкою: ми не вимагаємо колосальних сум.
  • Оперативність. Доставка проводиться швидко і без запізнень, оскільки ми цінуємо власний і клієнтський час.

Якщо ви хочете купити трубогиб в Україні, ми будемо раді співпраці!