×
Реєстрація

Профіль

Информація для входу

або Ввійти

First name is required!
Last name is required!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Email address is required!
This email is already registered!
Password is required!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Terms and Conditions are required!
Email or Password is wrong!

Металообробка

Металообробка фото

Металообробка фото

Металообробка

Один з основних напрямків продаж нашої компанії — металообробні верстати від іменитого виробника JET. Виділимо основні типи і розповімо про популярні моделі.

Основні типи

 • Стрічкопильні. Призначення — різання профільних труб, балок, швелерів, двотаврів, куточків. Виділяють наступні підтипи: агрегати з гідравлічним завантаженням, верстати-автомати, ручні. Останні — найбільш економічний і простий варіант (такі моделі не відрізняються складністю і великими розмірами), що передбачає фіксацію заготовки в лещатах і самостійну маніпуляцію інструментами під час роботи. Популярні моделі: J-351V, J-350V, J349V, J-350SV, J-350CSV (діаметр пиляння варіює в діапазоні від 125 мм до 160 мм).
 • Токарні. Відмінна риса: технологічна обробка проводиться за рахунок обертальної дії оброблюваної деталі і поступальної подачі інструменту. За допомогою подібних агрегатів можна обробляти тіла обертання. Виділяють кілька підтипів: токарно-гвинторізні, лоботокарні, сферотокарні, токарно-револьверні, токарно-карусельні верстати. Найпопулярніша модель — JET BD-9G. Важлива характеристика — діаметр зони обробки: він може варіювати в діапазоні від 100 мм до 660 мм. Інший параметр — потужність, яка знаходиться в інтервалі 150 – 750 Ватт.
 • Фрезерні. Фрезерні верстати застосовують для обробки зовнішніх і внутрішніх фасонних поверхонь, в створенні колісних зубів, при розточці канавок — продовжувати перелік можна довго. Виділяють наступні підтипи агрегатів: горизонтально-фрезерні, вертикально-фрезерні, універсальні. Популярна модель — JTM-2036PF.
 • Свердлильні. В даному випадку обертається не заготовка, а інструмент. Обробка деталі має на увазі створення спеціальних отворів, при якому інструмент подається поступально. Подібні агрегати поділяються на такі підтипи: вертикальні, радіальні, горизонтальні. Популярні моделі: JPD-15, GHD-27PF.
 • Трубогиби. Використовуються переважно для згину труб і профілів при створенні опалювальних і каналізаційних систем, а також систем водопостачання. Виділяють велику кількість підвидів за принципом роботи; традиційна класифікація передбачає поділ на ручні, електромеханічні і гідравлічні прилади. Призначені для згину профільних і круглих труб представлені безліччю моделей, серед яких найбільш поширеними є JHPB-3 і JHPB-2.

Наша пропозиція

Уникаючи зайвої скромності, в декількох словах проілюструємо ключові переваги нашої компанії у вигляді переліку:

  • Ціна /якість. Ціни стануть для вас сюрпризом, тому що ми намагаємося звести до гранично можливого мінімуму відсоток націнки. Упевнитися в останньому ви можете і самостійно: за мірками України вартість точно буде аж ніяк не високою.
  • Варіативність. У нашому магазині ви можете купити колосальну кількість металорізальних верстатів від виробника JET: ми намагаємося не обмежувати себе орієнтацією на вузьку сферу. Звертайте увагу на потужність, продуктивність, тип оброблюваного матеріалу і функціональність пристроїв.
  • Доставка. Доставляємо без затримок і запізнень, оскільки цінуємо свій час і час клієнтів.

Якщо ви хочете придбати металообробний верстат JET в Україні, ми будемо раді співпраці! При виникненні питань ви можете уточнити деталі за вказаною в одному з розділів сайту телефону або електронною поштою: ми відкриті до діалогу.