×
Реєстрація

Профіль

Информація для входу

або Ввійти

First name is required!
Last name is required!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Email address is required!
This email is already registered!
Password is required!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Terms and Conditions are required!
Email or Password is wrong!

Фрезерні верстати по металу

Фрезерні верстати JET фото

Сітка Список

Сортувати у порядку зменшення

1 одиниця(і)

Сітка Список

Сортувати у порядку зменшення

1 одиниця(і)

Основне призначення фрезерних верстатів – обробка площин, пазів, уступів для додання потрібного контуру оброблюваної деталі...Фрезерні верстати JET фото

Фрезерні верстати JET

Фрезерний верстат по металу - це потужний професійний апарат, який легко може обробляти метали і багато інших матеріалів, так як вам потрібно. Дані фрезерні верстати по металу визнані професіоналами і умільцями як один з універсальних і затребуваних пристроїв для нинішньої промисловості.

Якщо ви майстер цієї справи, то фрезерний верстат просто зобов'язаний бути в складі ваших помічників по обробці металу. Створення різних декоративних і фігурних профілів, обробка кромок для множинних матеріалів, створення з'єднань для різних деталей – для всіх цих робіт вам допоможе виробити фрезерний верстат по металу на найвищому рівні. Сучасна рукоятка забезпечує більш комфортну і точну роботу та дозволить контролювати вашу роботу на фрезі оброблюваного матеріалу. Основна функція верстата є у виконанні фрезерних робіт будь-якої складності.

Фрезерний верстат по металу - один з найкращих поширених апаратів в області обробки металів

Вертикально-фрезерна конструкція для роботи по металу - досить поширений тип конструкції. Він оснащений фасонними, циліндричними, кінцевими фризами, які дають можливість йому робити металеві заготовки майбутніх деталей. Багато з цих моделей оснащені пристроєм для свердління, щоб виробляти зубчасті колеса, пази, рамки, чавунні, сталеві і багато інших вертикальних і горизонтальних площин, зроблених з металу. Сам стіл у конструкції повинен забезпечувати механізму граничну жорсткість і найкращу якість обробки деталей. Шпиндель поєднує собою коробку швидкостей.

Є фрезерні верстати по металу, які мають обхват повороту робочого столу по двох лініях. Це набагато скорочують розміри та масу доступної заготовки, але і в той же час дають можливість виробляти вкрай важкі і складні деталі. Широка багатофункціональна універсальність фрезерного верстата дозволяє застосовувати його в експериментальних і інструментальних фабриках та цехах для виробництва множинних деталей. Так що ви з легкістю зробите потрібне об'ємне фрезерування виробів і деталей.

Переваги наших фрезерних верстатів по металу:

• Великий хід піноли для свердління

• Підшипники шпинделя гарантують стабільність при фрезеруванні

• Гарантоване биття конуса шпинделя

• Можливість повороту головки вліво і вправо

• Праве і ліве обертання шпинделя

• Шліфовані напрямні з регульованими клиноподібними планками

• Механічне гальмо шпинделя

• Централізована система мастила фрезерного столу

• Вбудована система підведення МОР

• Нахил фрезерної голови вліво / вправо і поворотно-зсувний консоль дозволяють розширити можливості верстата

Фрезерний верстат по металу оснащений сильним електричним двигуном з широкими деталями, які забезпечують виконання необхідних робіт. Можливість високого регулювання обертів значно полегшує роботу і дозволяє не перегрівати метал. Корпус верстата має міцну і стійку основу, дозволяє сміливо виконувати всі необхідні роботи. Тому гарантується для вас довговічність і безвідмовність в будь-якої роботи.

Фрезерний верстат по металу створений для роботи на металевих поверхнях. Він може зробити фрезерні роботи з ручним або механічним постачанням. Характерні особливості:

  • наявність великого і стійкого до вібрацій столу;
  • характерний високоякісний фрезерний упор і точна настройка;
  • встановлено свердління з автоподачею;
  • велика частота обертання шпинделя;
  • динамічно збалансований шпиндель для точної обробки;
  • має велике робоче колесо для регулювання висоти шпинделя;
  • 16 швидкостей;
  • електронний лічильник швидкості;
  • система безпеки: повний захист інструменту;

Це значно подовжують термін служби фрезера, і виключає потрапляння непотрібних деталей на його обмотку.

Металообробні фрезерні верстати належать до високотехнологічного обладнання, тому завжди відповідають ряду ваших вимог. Верстати по металу даного класу, представлені в інтернет-магазині "JETtools", поставляються від кращих світових виробників. Незважаючи на безпеку обладнання, користувач повинен знати, що верстат працює на дуже високих швидкостях і оборотах, а ріжучий інструмент складається в безпосередній близькості від людини. Отже, дотримання обережності в роботі повинно стати для вас першим почесним правилом.

Купити фрезерний верстат по металу можна в інтернет-магазині JETtools. Умови доставки необмежені – доставка доступна в Київ, Львів, Харків, Одеса, Дніпро і в багато інших великих містах України. Варіанти оплати: готівка / Visa / MasterCard. За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном, який вказаний на нашому сайті або пишіть нам на електронну пошту.