×
Реєстрація

Профіль

Информація для входу

або Ввійти

First name is required!
Last name is required!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Email address is required!
This email is already registered!
Password is required!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Terms and Conditions are required!
Email or Password is wrong!

Стрічковопильні верстати

Стрічковопильні верстати JET фото

Сітка Список

Сортувати у порядку зменшення

11 одиниця(і)

Сітка Список

Сортувати у порядку зменшення

11 одиниця(і)

Стрічковопильні верстати по металу призначені для неперервної різки круглого проката, труб, швелерів, кутників...Стрічковопильні верстати JET фото

Стрічковопильні верстати JET

Стрічкопильний верстат по металу це могутній професійний пристрій, використовується для безперервної різки великогабаритних деталей і розсікання виробів з різних матеріалів. Внаслідок пильного полотна проводиться порізка профілів різних форм, які вам потрібні (квадратні, круглі, прямокутні). В процесі роботи утворюється мінімум відходів (стружки, тирси), а сама прорізка - рівна і чиста, тому вам не потрібно подальшого шліфування.

Наші верстати по металу роблять якісний, рівний і точний розпил в потребі від ширини розпилення елемента на напрямні полотна. Така функція авторегулювання уможливлює продовження терміну експлуатації для вашого приладу, оскільки знижується навантаження на стрічку. Надійний і безпечний електричний мотор в верстаті має велику потужність, а двигун з пилою спокійно долає заготовки, роблячи якісний і точний розпил. Регулювання швидкості забезпечує відповідний, фірмовий і точний розпив матеріалів будь-якої твердості, тому плавна установка швидкості опускання і збільшення пильної опори дозволяє підібрати найкращий режим різання. Після розпилу матеріалу верстат автоматично вимикається.

Для чого вам необхідний стрічкопильний верстат?

Виробництво, яке пов'язане з різкою, обробкою і іншими роботами з металом, завжди повинно мати стрічкопильний верстат. Він надає прекрасну можливість проводити різання всіх металевих конструкцій: кольорових, чорних металів, чавуну і нержавіючої сталі. А також, різка твердих сплавів – титанових, нікелевих, конструкційної сталі і багато інших. Стрічкову пилу по металу використовують в майстернях, цехах, фабриках і для ремонтно-будівельних робіт. Надійний мотор в верстаті має велику потужність, де двигун з пилою спокійно справляються з заготовками, роблячи якісний і точний розпил.

Наші переваги стрічкопильного верстата по металу:

• Регулювання швидкості руху;

• Висока потужність двигуна;

• Швидко переставляється губка лещат і автоматичне відключення після наскрізного розпилу;

• Охолоджувачі на поверхні верстата, знімний піддон для чищення верстата від стружки, відсутність вібрації і малошумність;

• Стосовно регульованого кінцевого упору, верстат використовують для серійного виробництва.

Принцип роботи стрічкопилкових верстатів по металу:

Стрічковопильна система має електричний мотор, велику потужність, повітряну систему, де охолодження сприяє тривалій роботі з матеріалами. Воно не перегріває пристрій навіть при великих навантаженнях. Швидкість розпилу можна підібрати самостійно завдяки плавності її регулюванню. Авторегулювання швидкості забезпечує якісний і точний розпил матеріалів будь-якої твердості, тому пристрій зберігає момент при перемиканні швидкостей. Така функція надає ще більше комфорту з різноманітними матеріалами в роботі.

При виборі зверніть увагу на низку параметрів:

  • обсяг майбутніх робіт;
  • інтенсивність і умови експлуатації;
  • характеристики полотна, шківів, зону обробки;
  • заточення пилки;
  • виробник.

Переваги застосування стрічкопилкових верстатів по металу в інтернет-магазині JETtools:

• Прилад не перегрівається, має охолоджувачі на поверхні стрічкопильного верстата.

• Система гідравлічної подачі спрощує експлуатацію верстата.

• Працювати з верстатом можна на різних режимах швидкості.

• Регулювання швидкості дозволяє здійснювати розпил ще точніше і якісніше, особливо, з всілякими матеріалами.

• Міцний корпус збільшує термін служби пристрою.

• Стрічкову пилу по металу потрібно застосовувати для робіт різних за складністю.

Довговічність вашого приладу гарантується. Є також пристрій, з яким буде легко в транспортуванні і установці, а також працювати з приладом може навіть людина, яка не володіє спеціальними навченими навичками. Купити за мінімальною ціною стрічкопильний верстат по металу можна від 21100 грн. в інтернет-магазині JETtools. Умови доставки необмежені - доставка доступна в Київ, Львів, Харків, Одеса, Дніпро і в багатьох інших великих містах України. За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном, який вказаний на нашому сайті або пишіть нам на електронну пошту.