×
Реєстрація

Профіль

Информація для входу

або Ввійти

First name is required!
Last name is required!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Email address is required!
This email is already registered!
Password is required!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Terms and Conditions are required!
Email or Password is wrong!

Фрезерні верстати по дереву

Фрезерні верстати JET фото

Сітка Список

Сортувати у порядку зменшення

12 одиниця(і)

Сітка Список

Сортувати у порядку зменшення

12 одиниця(і)

Верстат Фрезерний Деревообробний має обертовий вертикальний шпиндель, на якому кріпиться фреза...Фрезерні верстати JET фото

Фрезерні верстати JET

Фрезерний верстат по дереву — пристрій, який дозволяє обробляти матеріал за допомогою сточування шарів завдяки обертанню закріпленому в шпинделі фрези. Сама заготівля подається або прямолінійно, або криволінійно. При використанні такого обладнання проводиться виготовлення різних фасонних деталей з дерева будь-якого ступеня твердості.

Різновиди

Фрезерні верстати по дереву бувають різними. Виділяють такі типи даного обладнання:

  • Ручні. Простий, але хороший верстат, що відрізняється невеликими габаритами, але дозволяє здійснювати виготовлення самої різної продукції.
  • Копіювально-фрезерні. Один з найбільш просунутих типів: це спеціальний верстат, що дозволяє виготовляти ідентичні оригіналам копії хитромудрих в конструкційному плані деталей і контурів.
  • Токарно-фрезерні. Дозволяє здійснювати нескладну в технічному плані обробку багатогранних, круглих і багатьох інших виробів.
  • Пристрої з ЧПУ. Надсучасне обладнання, яке відрізняється високою вартістю, але перевершує аналоги за рахунок наявності в конструкції комп'ютерного чіпа.

Природно, ціна фрезерного верстата по дереву залежить від типу обладнання. Вибір потрібно здійснювати з оглядкою на індивідуальні особливості ситуації.

Купити фрезерний верстат по дереву: наші пропозиції

Купити фрезерний верстат по дереву в Україні пропонує велику кількість компаній. Ринкові реалії зобов'язують нас, відкинувши зайву скромність, словесно проілюструвати переваги магазину:

  • Різноманіття варіантів. У каталозі представлені різні види верстатів всіх популярних марок. Наприклад, ви можете віддати перевагу фрезерному верстату по дереву JET — це продукція компанії, яка не потребує рекомендацій.
  • Цінова політика. За мірками України ціна фрезерного верстата по дереву в нашому магазині невисока: ми намагаємося орієнтувати політику на клієнтів, через що мінімізуємо відсоток націнки.
  • Орієнтація на якість. Ми суворо дотримуємося існуючих норм і стандартів, через що в каталог потрапляє обладнання тільки перевірених і відомих виробників.

Якщо ви вирішили придбати фрезерний верстат по дереву, ми будемо раді співпраці!