×
Реєстрація

Профіль

Информація для входу

або Ввійти

First name is required!
Last name is required!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Email address is required!
This email is already registered!
Password is required!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Terms and Conditions are required!
Email or Password is wrong!

Довбальні верстати

Довбальні верстати JET фото

Сітка Список

Сортувати у порядку зменшення

8 одиниця(і)

Сітка Список

Сортувати у порядку зменшення

8 одиниця(і)

Довбальний верстат - верстат для обробки важкодоступних прямих або похилих зовнішніх і внутрішніх поверхностей...Довбальні верстати JET фото

Довбальні верстати JET

Швидко зробити квадратний або прямокутний отвір бездоганною форми в заготівлі практично неможливо. Тому в цехах використовуються довбальні верстати по дереву. На сторінці вам запропоновано придбати пристрої від бренду JET. Доставка здійснюється по всій Україні.

Коротко про виробника: представлена марка родом з США. Головною компанією є концерн JPW Industries, що спеціалізується на виробництві професійного обладнання для промислового сектора. Під його керівництвом також працюють ще 6 відомих на заході фірм — це Tool Air, GYS, WILTON і ін.

Загальний опис

Пристрій функціонує за принципом свердління і обробки країв стамескою. Виконуються операції одночасно за допомогою насадки, встановленої в довбально-пазувальний верстат. Подивіться на параметри продукції:

  • Потужність — від 0,7 до 2,9 кВт;
  • Підключення — існують моделі для одно- і трифазної мережі;
  • Висота заготовки — до 320 мм (від столу), до 1170 мм (від основи);
  • Діаметр патрона — 10, 13 і 16 мм;
  • Число оборотів шпинделя — 1420-1450 об/хв (холостий хід).

Модельний ряд: в наявності 3 лінійки. Найбільш простим є серія JBM. Це одна з небагатьох груп виробів, створена для аматорського сегмента. Пристрої оснащені ручним газовим упором, що дозволяє регулювати глибину довбання. Робочий стіл виповнюється з чавунного лиття, як і у всіх інших моделей. Подивіться на останні:

  • JFM — продукт також створений для аматорського застосування. Популярний серед власників невеликих цехів. Прилади з лінійки оснащуються двигунами на 1,1 кВт. Управління здійснюється за допомогою газового упору або електричного приводу. Різець переміщається тільки в горизонтальному положенні;
  • 719A професійний сегмент. У деревообробних агрегатів мотори на 1,3 кВт. Робочий стіл з можливістю виставлення координат. Головка зі свердлом розгортається на 180° для проведення операцій на вже готових виробах. Конфігурація з позначенням 719AS доповнена функцією зміни кута нахилу столу до 30°;
  • 720 HD — в цій групі найпотужніші агрегати для промислового сектора. Вони мають двигуни на 2,9 кВт. Свердлильне обладнання дозволяє працювати з заготовками в вертикальному положенні, розгорнувши стіл на 90°. Останній також змінює кут аж до 45°. Є поздовжній упор і система гвинтових притисків. Різець переміщається по 3 координатах.

Чому JET?

Велику роль в досягненні якості грає складальне обладнання на заводі. Навіть незначне відхилення в розмірі отвору під який-небудь шурупчик призведе до швидкої поломки. Пов'язано це з постійними вібраціями при роботі сверлильної техніки. З тієї ж причини багато хто не любить вітчизняний автопром, співробітники якого колись забивали болти молотком. На ринку є дешевші агрегати, але вони потребують постійного обслуговування і неабияк зносять нерви — прикро, коли людина вкладає значну суму за нестабільну купу заліза. Позбавте себе від цього.

Іншою деталлю є тип металу насадок, які також продаються на сайті. Китайський «долбяк raquo; доводиться заточувати мало не кожен день або мучатися з ним, ризикуючи поламати деревину. Фірмовий продукт просто працює, що позитивно позначається на якості результату і швидкості його отримання.

Економте

Ви знаходитесь на офіційному сайті компанії JET в Україні. Ціни нижче, ніж у виробника не буває. Замовляючи тут, ви отримуєте товар зі складів JPW Industries. У разі виявлення браку, який буває навіть у кращих представників бізнесу, вам не доведеться чекати, поки продавець зв'яжеться з постачальником і т. д. Все робиться безпосередньо, а значить швидко. Купити довбальний верстат у заводу — це вигідно. Зателефонуйте нам, задайте питання, а після зробіть замовлення.