×
Реєстрація

Профіль

Информація для входу

або Ввійти

First name is required!
Last name is required!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Email address is required!
This email is already registered!
Password is required!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Terms and Conditions are required!
Email or Password is wrong!

Комбіновані верстати

Комбіновані верстати JET фото

Сітка Список

Сортувати у порядку зменшення

1 одиниця(і)

Сітка Список

Сортувати у порядку зменшення

1 одиниця(і)

Комбіновані верстати JET фото

Комбіновані верстати JET

Комбіновані верстати для дерева JET в Україні

Ми звикли, що столярний цех заповнений різною технікою. В одному кутку розміщений фуганок, в іншому циркулярна пила і т. д. Кожна позиція незамінна, займає місце і коштує певну суму. На сайті вам пропонується заплатити лише за 1 машину, отримавши пакет можливостей декількох приладів. Вашій увазі комбіновані деревообробні верстати JET.

Коротко про фірму: JET належить концерну JPW Industries (США), що займає лідируючі позиції в Європі і Америці. Під його керівництвом працює ще 6 марок, що випускають промислове обладнання — це Edwards Manufacturing, Tool Air і ін. Представлений бренд на ринку з 1958 року.

Загальний опис

На прикладі моделі JKM-300 розберемо особливості, властиві функціональному обладнанню. Робоча область у неї виконана з чавунного лиття. Її розмір становить 960 на 210 мм. Двигун під корпусом асинхронний, з потужністю в 2,1 кВт. Подивіться на основні завдання, що виконуються пристроєм:

  • Пиляння — в нашому випадку стіл суміщений з кареткою, даючи можливість регулювати висоту. Завдяки цьому легко виставляється і потрібна глибина. Розріжте дошки поперечно і поздовжньо з комфортом, вдаючись до допомоги площ зони для фугування. У конструкції передбачено огорожу для пильного диска і ряд інших механізмів — див. сторінку товару;
  • Свердління — бокова частина ножового вала циркулярної пилки виходить на фрезеровочну станцію. Тут ми маємо трьохкулачний патрон для затиску насадок. Свердлильно-пазовальні операції запускаються після реверсування двигуна за допомогою перемикача. У конструкціях передбачені різні способи фіксації заготовки;
  • Стругання — ножовий вал виповнюється зі спеціальної сталі, розробленої для швидкого різання дерева. Є можливість виставлення кута і висоти.

В деяких моделях додається рейсмусовий вузол. Зателефонуйте нам, щоб уточнити деталі — консультанти добре розбираються в технічних дрібницях.

Чи вигідно брати комбіновані верстати по дереву?

Той же фуганок — це стіл з двигуном і лезом, плюс утримуючі і сполучні вузли. Більшу частину прайса формує масивний корпус і мотор. У разі придбання окремо розташованих машин, прайс буде виглядати наступним чином:

  • фугувальне обладнання за 50 тис.;
  • Циркулярна пила за 20 тис. Грн.;
  • Фрезерний стіл за 40 тис.

Разом понад 100 тис. Це за умови придбання найдешевших моделей від надійного виробника.

Проводити подібне облаштування має сенс лише при наявності великого числа працівників, щоб вони могли виконувати різні функції одночасно. Деякі вважають за краще взяти 3 універсальних машини. Приклад: поломка єдиного «фуганку» в цеху зупиняє все виробництво аж до проведення ремонту. Багатофункціональна техніка виключає подібні ситуації, до того ж економлячи місце. В середньому при покупці комбінованого верстата по дереву ви витрачаєте в 2-3 разів менше.

Показники якості

На ринку України можна знайти пристрої з ціною нижче нашої. Відрізняються позиції наступним:

  • Обмотка двигуна — ключовий фактор, який відповідає за стабільність і довговічність. У китайських моторчиках нерідко використовується тонкий алюміній, та ще й в малій кількості, що призводить до перевантажень і швидкого виходу з ладу «серця» верстата. У нас подібного не буває;
  • Якість збірки — якщо болт знаходиться в отворі на десяту міліметра більше, ніж передбачалося, його кидає з боку в бік, що призводить до зносу пазів і розхитування всієї конструкції. Відбувається подібне через застаріле або просто погане обладнання на виробництві. Результат — розхитані вузли, знижена точність роботи, постійна необхідність ремонту, підкручування гайок і т. д. Позбавте себе від цього кошмару;
  • Тип стали — подивіться на кухонні ножі за 10 грн, які тупляться щотижня при різанні помідорів. Погляньте на військові аксесуари за 5-7 тис. грн. Останні при вільному падінні з висоти в 1 метр на книгу « Війна і Мир& raquo; (1225 сторінок), шанованого письменника Льва Миколайовича Толстова, пробивають її наскрізь. Різниця лише в металі. Як хороший кухар не стане кожен день псувати стейк тупим лезом, за що його відправлять працювати в студентську їдальню, так і досвідчений столяр вважатиме за краще один раз взяти хорошу машину.

Ми хочемо сказати: бажаючи вивести бізнес на високий рівень, вам знадобиться надійний партнер. За допомогою нас ви не тільки випустите якісні вироби, але і заявите, що в цеху знаходиться обладнання американської марки з більш ніж піввіковою історією. Зателефонуйте, задайте питання і купіть комбіновані деревообробні верстати в Україні.