×
Реєстрація

Профіль

Информація для входу

або Ввійти

First name is required!
Last name is required!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Email address is required!
This email is already registered!
Password is required!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Terms and Conditions are required!
Email or Password is wrong!

Стрічково-шліфувальні верстати

Стрічково-шліфувальні верстати JET фото

Сітка Список

Сортувати у порядку зменшення

1 одиниця(і)

Сітка Список

Сортувати у порядку зменшення

1 одиниця(і)

Стрічково-шліфувальні верстати призначені для зняття задирок, зачистки зварних швів...Стрічково-шліфувальні верстати JET фото

Стрічково-шліфувальні верстати JET

У нас ви можете придбати стрічкові шліфувальні верстати по металу від компанії JET, яка зарекомендувала себе на світовому ринку.

Особливості стрічкового шліфувального верстата

Призначення стрічкового шліфувального верстата — обробляти (полірувати, шліфувати) різні металеві вироби. В процесі обробки видаляються шари іржі, задирки, шліфуються нерівні межі (в результаті можна виготовити конструкцію з досконалою гладкою поверхнею).

Ключовий робочий елемент — спеціальна абразивна стрічка, що закріплюється на двох шківах; задача останніх — приводити стрічку в дію за рахунок обертального руху, яка передається від двигуна верстата. Принцип обробки досить простий: спеціаліст — оператор — встановлює заготовку на невеликому робочому столі, притискаючи її торцем до рухомої стрічки. Для забезпечення захисту працівника використовуються сучасні захисні екрани, зроблені з оргскла.

Зазвичай стрічкові верстати використовуються на малих виробничих точках, де немає необхідності у виробництві великих партій габаритних деталей. В процесі обробки сам оператор повинен постійно тримати виріб на вазі (невеликий упор лише незначно полегшує роботу) — це досить складне завдання, коли мова йде про великогабаритні вироби.

Наша пропозиція

Скромність — прекрасна якість, абсолютно недоречна в ринкових реаліях. Тому ми коротко опишемо основні переваги нашого інтернет-магазину:

  • Варіативність. У каталозі можна побачити велику кількість моделей, що дозволяє вибрати відповідний вашим індивідуальним вимогам варіант. Головна характеристика, на яку потрібно звертати увагу, — потужність агрегату, що визначає продуктивність обладнання. Не забувайте також про необхідні вам функціональні набори і швидкісні діапазони.
  • Ціни. Вартість порівняно невисока: ми орієнтуємося на широку аудиторію, мінімізуємо відсоток націнки. Упевнитися в сказаному ви можете і самі — уточніть середню ринкову вартість представленої в каталозі техніки.
  • Контроль якості. У каталозі представлена техніка отримана тільки від надійних постачальників: ніяких саморобних агрегатів ми не продаємо. Все обладнання проходить перевірку на доцільність поточним нормам і стандартам якості.
  • Оперативність. Доставку ми незмінно здійснюємо швидко і без запізнень, оскільки вміємо цінувати час.

Якщо ви хочете купити стрічковий шліфувальний верстат по металу JET, будемо раді співпраці!