×
Реєстрація

Профіль

Информація для входу

або Ввійти

First name is required!
Last name is required!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Email address is required!
This email is already registered!
Password is required!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Terms and Conditions are required!
Email or Password is wrong!

Циркулярні пили

Циркулярні пили фото

Сітка Список

Сортувати у порядку зменшення

14 одиниця(і)

Сітка Список

Сортувати у порядку зменшення

14 одиниця(і)

Циркулярні пили фото

Циркулярна пила по дереву — інструмент, який дозволяє при мінімізації зусиль працювати з різними матеріалами, як то: дерево, ДВП, ДСП, фанера, деревостружкові плити і т.д. За рахунок високої точності розрізу стає можливим виготовлення якісних і складних в структурному плані виробів.

Циркулярна пила по дереву: фактори вибору

Циркулярні пили по дереву розрізняються за багатьма параметрами. Вибір інструмента потрібно здійснювати з оглядом на індивідуальну ситуацію. Важлива характеристика — глибина пропила, яка варіюється в діапазоні від тридцяти до ста сорока міліметрів і залежить від типу використовуваного диска. Основні параметри:

  • Потужність. Тут все просто: з підвищенням потужності зменшується кількість сил, які вам доведеться прикладати при роботі. Однак «переборщувати» теж не потрібно: якщо спеціальний професійний агрегат зобов'язаний бути вкрай «сильним&raquo ;, то у випадку з виготовленням невеликих виробів досить буде і малопотужної пилки.
  • Швидкість. Гранична швидкість обертання шпинделя також є важливим фактором, на який обов'язково потрібно звертати увагу. Велика частота дозволяє різати дерево акуратно і чисто.
  • Діаметр диска. Як було відмічено вище, результат роботи визначається типом використовуваного диска. Різні моделі пил припускають різні максимальні і мінімальні діаметри допустимих дисків.
  • Навантаження. Всі циркулярні пилки по дереву мають певну навантажувальну межу. Тому для професійної майстерні, де роботи здійснюються протягом усього робочого дня, рекомендується купувати обладнання з високою межею допустимих навантажень.

Купити циркулярну пилку по дереву: наші пропозиції

В нашому магазині представлено безліч моделей дискових пилок, різних за всіма параметрами; ми постаралися зробити асортимент настільки широким, щоб кожна людина могла знайти потрібний для нього агрегат. Ми здійснюємо продаж обладнання відомих і перевірених брендів, за допомогою нанесення спеціального маркування та наявності в комплектації паспорта, який вказує на всі характеристики. Всі представлені пили мають захист від випадкового включення.

Якщо вас цікавить циркулярна пила по дереву, ми будемо раді співпраці!