×
Реєстрація

Профіль

Информація для входу

або Ввійти

First name is required!
Last name is required!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Email address is required!
This email is already registered!
Password is required!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Terms and Conditions are required!
Email or Password is wrong!

Свердлильні верстати по дереву Джет

Свердлильні верстати Jet фото

Сітка Список

Сортувати у порядку зменшення

22 одиниця(і)

Сітка Список

Сортувати у порядку зменшення

22 одиниця(і)

Свердлильні верстати – це професійний інструмент, який швидко здійснює акуратні отвори, бережно ставиться до матеріалу та дозволяє виконувати великі об’єми роботи. Великим попитом користуються моделі для обробки дерева та металу.

Призначення свердлильних станків Jet та їх класифікація

Свердлильні станки частіше всього зустрічаються у невеликих майстернях чи на повноцінних виробництвах. Вертикальні інструменти дають можливість працювати над замовленням впродовж тривалого часу без зайвих проблем чи втоми.

Кожен верстат відноситься до певної категорії, в залежності від конструкції та призначення:

  • Радіально-свердлильні верстати. Виконують отвори під указаним кутом.
  • Настільні верстати. Максимально прості у використанні, але не можуть справитись з великим об’ємом роботи.
  • Вертикально-свердлильні верстати. Зручні інструменти, які легко установити і налаштувати. Головна особливість – регулювання ходу шпінделя.
  • Редукторні верстати. Спеціальні інструменти для масового виробництва.

Вибір категорії станка багато у чому залежить від виду обробки дерева, кількості та складності замовлень.

Принцип роботи свердлильного верстата по дереву

Дерев’яна деталь знаходиться в горизонтальному положенні на робочому столі. Її міцно фіксують лещатами. Електродвигун і придатковий механізм запускають робочий вал. Хід шпінделя регулює рукоятка.

В процесі свердління йде постійний потік рідини, що виконує функцію охолодження та змащування. Для робіт по дереву відмінно підходять спіральні свердла. Щоб виконувати замовлення різної складності, необхідно придбати свердла різного діаметра.

Характеристики: на що звернути увагу?

Перш, ніж купити свердлильний станок, потрібно точно розуміти його призначення та необхідні характеристики. Це допоможе звузити пошук і обрати правильну модель. Параметри інструментів можуть бути наступними:

  • Потужність. Вона впливає на продуктивність станка і те, скільки електроенергії він буде споживати.
  • Напруга живлення. Простий станок може працювати при подачі 220 В, але велика техніка у професійних цехах потребує 380 В.
  • Діаметр свердління. Кожен станок має обмеження по максимальному діаметру.
  • Частота обертання шпінделя. Від цього параметру залежить те, які види робіт може виконувати інструмент. Так як кожен матеріал потребує своєї частоти обертання.

Головною перевагою свердлильних станків вважається співвідношення ціни та якості. Кожна приватна організація може замовити відмінний станок за бюджетною вартістю, а професійних цех може отримати модель, яка прослужить довгі роки.

Переваги і гарантії

Наш магазин працює тільки з кращими світовими виробниками, які щорічно випускають якісну продукцію. Особливою популярністю користується свердлильний станок jet, так як його характеристики помітно випереджують конкурентів.

При оформленні замовлення ви отримаєте масу переваг. Наші спеціалісти завжди готові надати безкоштовну консультацію та допомогти з вибором товару. Всі станки зроблені з міцних матеріалів, тому можна не хвилюватись з приводу поломок та збоїв у роботі.

Хороший свердлильний станок – це можливість підняти свою справу на новий рівень, пропонувати професійні послуги в будівельній сфері та отримувати пристойний дохід.

 

Свердлильні верстати Jet фото