×
Реєстрація

Профіль

Информація для входу

або Ввійти

First name is required!
Last name is required!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Email address is required!
This email is already registered!
Password is required!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Terms and Conditions are required!
Email or Password is wrong!

Форматно-розкрійні верстати

Форматно-розкрійні верстати JET фото

Сітка Список

Сортувати у порядку зменшення

2 одиниця(і)

Сітка Список

Сортувати у порядку зменшення

2 одиниця(і)

Форматно-розкрійний верстат призначений для поздовжнього і поперечного пиляння під різними кутами...Форматно-розкрійні верстати JET фото

Форматно-розкрійні верстати JET

На сьогоднішній день вироби з дерева користуються величезною популярністю, і це не дивно, адже їх естетичний зовнішній вигляд, довговічність і природна чистота не можуть залишити нікого байдужим. Для створення якісної дерев'яної продукції необхідне відповідне обладнання, яким і є форматно-розкрійні верстати jet. Незамінна техніка для роботи по дереву, яка стане вашим помічником в процесі підготовки і обробки матеріалу.

Принцип роботи

Один з найважливіших і найперших етапів в створенні меблів – розкрій пиломатеріалів. Він передбачає точність і граничну акуратність, саме тому форматно-розкрійні верстати є одним з найбільш поширених типів обладнання. Вони призначені для різного типу розкрою сировини (уздовж, поперек і під певним кутом). Даний тип верстатів відмінно справляється з різними листовими матеріалами – масиви дерева, фанера, пластик, ламінат і т.д. Високу точність розрізу гарантує дискова пилка, яка може змінювати своє положення відносно поверхні робочого столу (від 90 до 45 градусів), що дозволяє істотно розширювати можливості верстата.

Самі ж пили діляться на два типи:

  • Основна
  • Підрізна

Завдяки роботі відразу двох пив, лінія розкрою виходить максимально рівною і без сколів. Але це далеко не єдина перевага форматно-розкрійних верстатів, адже їх конструкція влаштована так, що в будь-який момент їх можна укомплектувати новими деталями, в залежності від потреб та особливостей підприємства. Таким чином, купивши одного разу відповідну установку, у вас відпадає необхідність докуповувати велику кількість нового обладнання.

Потужні, і в той же час легкі в експлуатації, форматні верстати стануть каталізатором успішної роботи будь-якого цеху. Адже що як не комфорт і зосередженість робочого є гарантією хорошого результату? Саме на нашому сайті ви можете купити форматно-розкрійний верстат найвищої якості за правдивою ціною. Великий вибір моделей для будь-якого типу цеху полегшить ваші пошуки деревообробного обладнання. Але як же визначитися, що необхідно саме вам?

Як вибрати   форматно розкрійний   верстат?

Всі форматно-розкроювальні верстати по дереву можна розділити на види в залежності від призначеної ним роботи. Перш за все, існують вертикальні і горизонтальні установки. Перший варіант буде незамінним для невеликих « нішевих » фірм, так як вони не розраховані на тривалу роботу і великі обсяги виробництва. Зовсім іншими характеристиками можуть похвалитися горизонтальні верстати. Здебільшого вони витримують величезні навантаження, а для пилок вузли мають високу продуктивну потужність. Саме тому великі прогресуючі підприємства вибирають для себе горизонтальні форматно-розкрійні верстати, ціна яких найчастіше вище від ціни вертикальних.

Відштовхуючись від обсягів виробництва і його типу, ви зможете підібрати ідеальний варіант деревообробної установки, яка допоможе досягати великих успіхів і якісного результату.

Необхідно також враховувати всі технічні особливості кожного окремого елемента верстата. Чим складніше конструкція установки, тим більш насиченим буде пульт управління. У багатьох сучасних форматно-розкроювальних верстатах присутні дисплеї, які значно полегшують робочий процес і дозволяють підвищувати точність розкрою. Станіна не повинна мати навіть найменших задирок або погано оброблених швів, адже це загрожує серйозними травмами для робочого персоналу. Що ж стосується пильного вузла верстата, то необхідно, перш за все, звернути увагу на потужність пили, її діаметр і на можливість регулювати висоту.

На нашому сайті представлені кращі моделі форматно-розкрійних верстатів, ціна яких точно порадує вас. Висока якість, великий вибір і професійна консультація – це те, що найкращим чином характеризує продукцію і роботу інтернет-магазину Jet. Що б ви не шукали – рейсмусовий, токарний, фугувальний або форматно розкрійний верстат, купити їх ви можете, вибравши з асортименту нашого каталогу.