×
Реєстрація

Профіль

Информація для входу

або Ввійти

First name is required!
Last name is required!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Email address is required!
This email is already registered!
Password is required!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Terms and Conditions are required!
Email or Password is wrong!

Відрізні верстати

Відрізні верстати JET фото

Сітка Список

Сортувати у порядку зменшення

4 одиниця(і)

Сітка Список

Сортувати у порядку зменшення

4 одиниця(і)

Відрізні верстати JET фото

Відрізні верстати JET

Відрізні верстати по металу використовуються в різних сферах. З їх допомогою можна різати і виготовляти такі елементи: металеві куточки, смуги, труби круглого і профільного перетинів, прути, швелери — і це лише частковий перелік. У каталозі нашого магазину представлені дискові агрегати від компанії JET. Проаналізуємо найважливіші критерії вибору таких інструментів.

Критерії вибору

Виділяють кілька різновидів верстатів: правильно-відрізні, абразивно-відрізні, відрізні пили. Також існує класифікація за способом подачі ріжучого елемента: маятникові відрізні верстати, інструменти з фронтальною дисковою подачею, агрегати з нижньою подачею ріжучого елемента. Вибір здійснюється з огляду на особливості індивідуальної ситуації.

Інша класифікація — по числу «голів» виділяють:

 • Одноголовочні верстати. Конструкція передбачає наявність одного диска, що означає порівняно невисокий ККД. Такий інструмент не допускає одночасне виконання декількох операцій, проте є простим у використанні і порівняно недорого коштує.
 • двоголові верстати. Машини такого роду оснащуються двома ріжучими елементами, що дає можливість одночасного виконання декількох операцій, і відрізняються більшим ККД. Одна з головок жорстко фіксується, а інша залишається динамічною.

  Пара слів про наш магазин

  Виділимо ключові переваги нашого інтернет-магазину:

  • Варіативність. При виборі необхідно враховувати як вищенаведені класифікації, так і характеристики інструменту. Серед останніх: розмір полотна, потужність агрегату, габарити (в тому числі розмір лещат), продуктивність, маса. Важливо брати до уваги і такі параметри: кут нахилу, форма, гранично допустимий діаметр заготовки, для обробки якої пристрій буде використовуватися. Ми постаралися сформувати широкий асортимент, щоб кожна людина могла знайти відповідний його індивідуальним вимогам агрегат.
  • Цінова політика. Ціни стануть для вас приємною несподіванкою: ми постаралися зробити політику магазину демократичною і орієнтованої на широку аудиторію. Однак потрібно розуміти, що професійне і сучасне обладнання від іменитого бренду — виробник JET відомий у всьому світі — не може коштувати відверто дешево.
  • Доставка. Ми доставляємо в мінімізовані терміни, уникаємо затримок і запізнень, оскільки цінуємо власний і клієнтський час.

  Якщо ви хочете купити відрізний верстат по металу JET, ми будемо раді співпраці!