×
Реєстрація

Профіль

Информація для входу

або Ввійти

First name is required!
Last name is required!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Email address is required!
This email is already registered!
Password is required!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Terms and Conditions are required!
Email or Password is wrong!

Фугувально-рейсмусові верстати JET

Фугувально-рейсмусові верстати фото

Сітка Список

Сортувати у порядку зменшення

14 одиниця(і)

Сітка Список

Сортувати у порядку зменшення

14 одиниця(і)

Фуговально-рейсмусовий станок – багатофункціональне обладнання, що дозволяє стругати і оброблені, і необроблені заготовки та дає можливість зменшувати висоту виробу за допомогою зрізання верхніх шарів деревини, видаляти дефекти і робити поверхню рівною, а також створювати краї різних типів.

Фуговально-рейсмусові станки по дереву: експлуатаційна орієнтація

  • Фугування – це один з підтипів стругання: на початку процедури подається довга заготовка, яка закріплюється за допомогою спеціального притискного механізму. Фугування дозволяє довести поверхню до певного рівня шорсткості.
  • Рейсмусування – тип обробки, який застосовується вже на більш пізніх етапах роботи з деревом. Зазвичай заготовка є вже порівняно невеликою. На станки, що дозволяють здійснювати процедуру, можна установлювати калібр. Ідеально витримується бажана товщина деталі.

Технічні характеристики

Фуговально-рейсмусові станки сильно відрізняються залежно від характеристик. Виділимо основні «параметри» і особливості, які варто враховувати при покупці.

  • Частота обертання стругального валу. Тут все просто: велика швидкість дозволяє здійснювати виготовлення заготовок з високою точністю.
  • Діаметр валу. Діаметр валу відображає кількість деревини, що знімається за один підхід. Відповідно, з підвищенням діаметру збільшується і навантаження.
  • Кількість та тип ножів. Модель може мат різну кількість ножів, що будуть відрізнятись за матеріалом та габаритними параметрами (довжині, ширині, товщині).
  • Потужність електричного двигуна. Один з головних факторів вибору. Для роботи в домашній майстерні зазвичай купують малопотужні прилади (до двох кіловат), для застосування у промислових масштабах – моделі з потужністю у більше 3 кіловат.
  • Шум. Робочий шум інколи може приносити незручності. Одні моделі являються дуже шумними, інші – тихими; враховуйте той факт, що дійсно потужний прилад завжди працюють з певним шумом.

Наша пропозиція

Вагома перевага нашого магазину – поєднання демократичної вартості з високою якістю. Ціна на фуговально-рейсмусовий станок стане для вас приємною несподіванкою, оскільки ми не вимагаємо космічних сум.

В каталозі ви можете побачити велику кількість приладів від відомих виробників. Наприклад, широким спектром варіантів представлений фуговально-рейсмусовий станок JET – фірми, яка вже давно зарекомендувала себе на ринку.

Якщо ви вирішили придбати фуговально-рейсмусовий станок, ми будемо раді співпраці!

 

Фугувально-рейсмусові верстати фото