×
Реєстрація

Профіль

Информація для входу

або Ввійти

First name is required!
Last name is required!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Email address is required!
This email is already registered!
Password is required!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Terms and Conditions are required!
Email or Password is wrong!

Лобзикові верстати

Лобзикові верстати JET фото

Сітка Список

Сортувати у порядку зменшення

2 одиниця(і)

Сітка Список

Сортувати у порядку зменшення

2 одиниця(і)

Лобзикові верстати JET фото

Лобзикові верстати JET

Лобзикові верстати по дереву JET

Дорогий товар з дерева практично завжди має фігурні елементи. Вирізаються вони в 80% випадків ручним інструментом. Останній змушує майстрів стикатися з втратою часу і рівності ліній, що призводить до значних витрат сил на постобработку матеріалу. Вигідним рішенням для цеху стане купити kобзиковий верстат JET в Україні, що володіє високою продуктивністю і точністю.

Про компанію: товари під маркою добре відомі професіоналам з США і Європи. Фірма з 1958 випускає обладнання для промислового сектора. Вона є власністю великого концерну JPW Industries, що володіє ще 6 брендами в числі яких Powermatic, GYS і ін.

 

Загальний опис

Стаціонарне обладнання являє собою конструкцію, фіксується болтами до столу. Вона складається з 2 частин. Подивіться на них:

Робоча область: у 90% техніки Jet Tools вона робиться з чавунного і алюмінієвого лиття. Настільні лобзикові верстати не виняток. До особливостей елемента відноситься наступне:

  • Зміна кута нахилу;
  • Регулювання висоти;
  • Притиск заготовки.

Ріжучий блок: тут знаходиться безпосередньо сама пила. У деяких моделей тримаюча її «рука» відкидається, що спрощує розміщення заготовки. Тут же розташувався гнучкий патрубок для подачі повітря — використовується з метою видалення тирси під час різьблення.

Порівняння моделей

JET пропонує 2 типа стаціонарних електролобзиків — це недорогі варіанти з серії JSS і професійні агрегати з лінійки JWSS. Ознайомтеся з деякими відмінностями на прикладі 2 позицій:

Параметр

JSS-16A

JWSS-22B

Потужність двигуна

90 Вт

300 Вт

Хід різака

15 мм

19 мм

Глибина пропила

50 мм

48 мм

Діаметр штуцера

35 мм

38 мм

Матеріал столу

Алюміній

Чавун

Вага

11,5 кг

31 кг

Кут нахилу столу

0-45 ° (В одну сторону)

− 45-0-45 ° (В обидві сторони)

Ключовою різницею двох моделей є продуктивність. Вона позначається на простоті і швидкості обробки дерева. Це особливо помітно на щільних породах — горіх, вишня і т. д. Те ж стосується маслянистих структур — модрина, ялина. Для великого цеху з великим штатом, а також для створення ексклюзивних виробів, краще вибрати JWSS і схожі серії. З іншого боку, якщо до цього людина користувалася лише ручним інструментом, навіть конструкції з лінійки JSS здадуться йому дивом, так як ефективність роботи зросте в рази. Подивіться характеристики виробів на сторінці окремо взятого товару.

Переваги стаціонарних верстатів

Головною проблемою для майстра, ріжучого по дереву за допомогою ручного приладу, є вібрації і довільні відхилення руки. Це актуально навіть для фахівців з багаторічним досвідом. Коли мова йде про роботу з дорогим масивом, одна помилка призводить до втрати значної суми. Використовуючи фіксоване на столі обладнання, ви отримуєте наступні плюси:

  • Швидкість дій;
  • Точність операцій;
  • Страховку від помилок;
  • Довговічність техніки.

Останнє стосується і пил. Замовивши вироби від JET, вам тривалий час не доведеться стикатися з втратою ріжучих здібностей. Якість збірки також грає важливу роль. У китайських машин одна загальна проблема — вже через 1 рік їх елементи розхитуються. &Laquo; Ножі » починає мотати в сторони, підвищуються вібрації — в результаті доводиться вирушати в ремонт. А що в ньому? Установка все тих же дешевих деталей, які незабаром вийдуть з ладу. Техніка JET просто працює, не відволікаючи вас, а ще вона дуже красива — подивіться на фото.

Вигоди співпраці

Ви перебуваєте в офіційному онлайн-представництві американського бренду. Вирішивши купити Лобзиковий верстат в Україні через наш магазин, людина забезпечує себе економією, так як товар йде з простого ланцюжку: завод ⇒ склад ⇒ споживач. Посередині немає злісного власника магазину, який навішує ярлики із завищеною на 25-30% ціною. Дешевше виробника техніку ніхто не продасть. До того ж вам простіше буде повернути брак в разі виявлення і не доведеться стикатися з підробками. Зателефонуйте, запитаєте і замовте потрібний товар.