×
Реєстрація

Профіль

Информація для входу

або Ввійти

First name is required!
Last name is required!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Email address is required!
This email is already registered!
Password is required!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Terms and Conditions are required!
Email or Password is wrong!

Токарні верстати

Токарні верстати JET фото

Сітка Список

Сортувати у порядку зменшення

15 одиниця(і)

Сітка Список

Сортувати у порядку зменшення

15 одиниця(і)

Токарний верстат по дереву призначений для виготовлення деталей із різноманітних порід дерева методом різання - точіння...Токарні верстати JET фото

Токарні верстати JET

Токарний верстат по дереву — багатофункціональний пристрій, що дозволяє працювати з різними дерев'яними заготовками. Устаткування дає можливість здійснювати обточування, свердління, нарізку різьблення, шліфування і багато іншого. Вільний приклад виробів, яке виробляється з використанням токарних верстатів, — ніжки для меблів.

Критерії вибору

Головні критерії вибору — технічні характеристики і параметри; основні цифри:

  • Потужність. Потужність — параметр, що визначає ефективність обладнання, силу впливу на дерев'яну заготовку. При орієнтації на роботу з м'якими породами деревини ви можете вибрати малопотужний пристрій; навпаки, при необхідності здійснення обробки твердих матеріалів потрібно купувати потужне обладнання.
  • Швидкості. Кількість швидкостей визначає спектр можливих робіт. Якщо ви ставите перед собою цілком конкретні цілі, то надто функціональне робочий пристрій ні до чого. Однак враховуйте той факт, що всі операції передбачають певну швидкість; брати до уваги потрібно і тип матеріалу.
  • Розміри. Великий агрегат майже завжди практичніший і функціональніший невеликого, проте потрібно враховувати кількість наявного в приміщенні вільного простору.
  • Відстань між центрами. Даний показник дає інформацію про довжину виробу, з яким ви можете працювати.
  • Діаметр обертання під станиною. Більший діаметр — більша товщина заготовки, яку ви можете встановити і обробляти.

Також рекомендується брати до уваги репутацію виробника і індивідуальні особливості його продукції. Найбільш відомими є токарні верстати Джет, є близькими до ідеалу «золотою серединою» в плані функціоналу, вартості і габаритів.

Купити токарний верстат по дереву: особливості магазину

Купити токарний верстат по дереву в Україні пропонує колосальна кількість магазинів. Уникаючи зайвої скромності, скажемо кілька слів про переваги саме нашоого.

На токарні верстати по дереву ціна є порівняно низькою. Подібна політика — причина, яка обумовлює успіх нашої компанії; не вимагаючи колосальних сум, ми маємо велику кількість постійних клієнтів, які регулярно співпрацюють з магазином. У тому, що ціна на токарний верстат по дереву невисока, ви можете переконатися й самі, дізнавшись середні ринкові розцінки в цій сфері.

В каталозі представлені і прості, і складні пристрої відомих марок: ми здійснюємо продаж тільки відомої і перевіреної продукції. Наприклад, ви можете побачити токарний верстат Jet, вже згаданий в тексті вище: він представлений широким спектром варіантів.

Якщо ви маєте намір придбати токарний верстат по дереву, ми будемо раді співпраці!