×
Реєстрація

Профіль

Информація для входу

або Ввійти

First name is required!
Last name is required!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Email address is required!
This email is already registered!
Password is required!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Terms and Conditions are required!
Email or Password is wrong!

Токарні верстати

Токарні верстати JET по металу фото

Сітка Список

Сортувати у порядку зменшення

16 одиниця(і)

Сітка Список

Сортувати у порядку зменшення

16 одиниця(і)

Токарні верстати по металу JET відрізняються якістю і надійністю...Токарні верстати JET по металу фото

Токарні верстати JET по металу

Токарний верстат по металу - універсальний інструмент, який призначений для обробки матеріалів для обертання шляхом усунення непотрібної стружки при обточуванні. Апарат обертального руху має широкомасштабну область застосування і потрібен для відповідних методів обробки.

Метал це один з найбільш стійких і твердих матеріалів, для його обробки використовується потужне обладнання, як токарний верстат, який здатний надати необхідну для вас форму. Ці якісні інструменти можуть задовольнити як професіоналів, так і любителя - для різних видів інтересів. Розрізняють різні види токарних верстатів по металу:

• токарно-гвинторізні: призначені для виконання різноманітних токарних робіт по чорних і кольорових металів, навіть включаючи точіння конусів і нарізування модульної, метричної, дюймової різьби. Токарно-гвинторізні верстати являють собою найбільш універсальними верстатами всіх токарних груп і використовуються в умовах певного серійного виробництва. Конструктивна збірка цих верстатів практично однотипна: станина; шпиндельна бабка, в якій розташована надійна коробка швидкостей, шпиндель і інші компоненти; коробка подач; супорт - служить для закріплення різального інструменту. Основними характеристиками цих верстатів є великий діаметр оброблюваної деталі і значна відстань між центрами.

• токарно-фрезерні: об'єднують в собі призначення двох найбільш зручних функціональних верстатів. Вони є потужним і сильним обладнанням, яке обробляє метал різними способами і в різних площинах, що отримує широкий асортимент виробів. Комбінація токарних і фрезерних верстатів забезпечує незрівнянну гнучкість в широкій сфері оброблюваних деталей. Від легкості до складної обробки на даних верстатах можуть бути виконані різні роботи.

• інші види: використовується велика кількість вузькоспеціалізованих варіантів токарних верстатів по металу, особливості яких залежать від потреби даного виробництва. Застосування на токарних верстатах, додаткових спеціальних пристроїв значно збільшують технологічні можливості самого обладнання. Легкі токарні верстати корисні для м'яких робіт або для практичних застосувань. Потужні токарні верстати використовуються для масового виробництва на різних фабриках або для певної промисловості.

Призначення токарного верстата по металу

Дані верстати призначені для токарної обробки невеликих виробів і деталей з металу. Не дивлячись на мінімальні витрати електроенергії, їх сміливо можна назвати повнофункціональними та якісними токарними верстатами. Настільні токарні верстати по металу ідеальні для роботи на дому, в дрібних майстерень і навіть на виїзді. Варто зазначити, що додаткові пристосування, які додаються до верстатів, значно розширюють його можливості для покращеної роботи.

Переваги наших токарних верстатів по металу:

• Призначені для індивідуального та особливого застосування (застосовуватися для важких робіт і хобі);

• Масивна конструкція гарантує роботу без вібрації;

• Загартовані і відшліфовані напрямні;                          

• Плавна зміна частоти обертання шпинделя;

• Цифрова індикація частоти обертання;

• Регулювання зазорів напрямних за допомогою клинових планок;

• Захисний екран патрона з кінцевим вимикачем;

• Обрезиненні опори верстата запобігають ковзанню;

• Можливість оснащення поздовжньою автоматичною подачею і верхнім рухомим супортом;

• Автоматична поздовжня подача;

• Вбудована система підведення МОР і лампа місцевого освітлення;

• Підставка входить в стандартну комплектацію.

Особливості нових токарних верстатів по металу

Колекторний двигун замінений на сучасний, асинхронний двигун. Встановлення більш потужного двигуна, що має великий діапазон частот обертання, дозволило відмовитися тепер від 2х діапазонної коробки передач. Є індикація частоти обертання шпинделя на верстати, тому поставляється як додаткова опція. Він монтується на кришці передньої бабки і підключається до спеціального роз'єму на верстаті. Більш потужні верстати мають менший розмір по довжині, але вони важчі.

Достойний і повний опис токарних верстатів по металу

    Токарний верстат по металу має автоматичну подачу поздовжнього і поперечного супорта. Масивна станина даного верстата складається з чавуну. Є також загартовані і відшліфовані напрямні станини і передня бабка з електромеханічної муфтою. Загартовані і відшліфовані шестерні є в передній бабці і в коробці передач.

    Механізм плавного пуску захищає двигун і збільшує термін служби, а сам механізм шпинделя постійно працює в масляній ванні. Діапазон частот обертання шпинделя дуже великий. Є знімний місток станини. Тепер коробка передач дозволяє нарізати різьблення без заміни шестерень. Є зручне управління поздовжньої і поперечної подачі за допомогою хрестового джойстика з кнопкою прискореного переміщення.

    Сам шпиндель має поштовховий режим роботи. Регулювання зазорів направляється за допомогою клинових планок. Є також централізована система подачі мастила поздовжнього супорта і регульована в поперечному напрямку задня бабка для обточування конусів. П'ятипозиційний керуючий вал з кулачками.

Купити токарний верстат по металу в величезному асортименті можна в інтернет-магазині JETtools. Умови доставки необмежені - доставка доступна в Київ, Львів, Харків, Одеса, Дніпро і в багато інших великих містах України. Варіанти оплати: готівка / Visa / MasterCard. За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном, який вказаний на нашому сайті або пишіть нам на електронну пошту.